Şehit ve Gazi ailelerine yardım ve moral ziyaretleri düzenliyoruz. Bizlerin rahat uyuması için rahatından olan ve canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin ailelerini ziyaret ederek moral bulmalarına vesile oluyoruz. Bununda yanında ihtiyaç sahibi şehit ve gazilerin ailelerine gıda, giyecek, oyuncak ve yakacak yardımları yapıyoruz. Vatana borçlarına ödeyenlerin ailelerine üzerimize düşen borcun ödenmesi için yardımlarınızı bekliyoruz.
©2022 | İyilik Hareketi Derneği